Понеділок
19.11.2018
12:22
Вітаю Вас Гість
 
Інформатика та обчислювальна техніка
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Лекція 1 [8]
Основи інформатики
Лекція 2 [5]
Структура інформаційної системи
Лекція 3 [9]
Робота в операційній системі Windows
Лекція 4 [8]
Апаратне забезпечення персональних комп’ютерів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 679

Форма входу

Головна » Статті » Лекція 3

Лекція 3 -~- § 4. Панель завдань (задач)

§ 4. Панель завдань (задач)

У центрі панелі завдань розташовуються кнопки всіх відкритих додатків, з якими працює користувач. Наявність панелі завдань дозволяє завжди бачити, які програми запущені, навіть коли їх вікна згорнуті, а також дає можливість переходити від одного додатка до іншого, клацнувши лівою клавішею миші по кнопці потрібного додатка.

Кнопка активного додатку буде утоплена і підсвічена яскравіше за інші. Вікно активного додатка розміщується на екрані поверх решти вікон.

На панелі задач можна побачити панель Быстрый запуск. На цій панелі знаходяться кнопки програм броузера Internet Explorer  (програма для роботи в мережі Internet), електронної пошти Outlook Express , програми Word . Крім цього, є кнопка Свернуть все окна , яка забезпечує швидкий доступ до робочого стола.

Справа на панелі задач розміщено декілька дрібних значків, що називаються індикаторами. Індикатори позначають резиденті програми, завантажені в пам’ять самою системою. Наприклад, індикатор часу  показує поточний час, індикатор стану клавіатури  показує, яка включена мова клавіатури: En – англійська, UK – українська, RU – російська та ін. Перемикання між мовами здійснюється, як правило, клавішами Ctrl+Shift.

Переглядів: 1562
Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Борисевич Надія ©
2018